Woman worker cleaning the floor with polishing machine

Прибирання

Ми пропонуємо сервісні рішення, засновані на 10-річному досвіді прибирання, та пропонуємо інноваційні рішення на основі останніх тенденцій в галузі. Те, що робить нас особливими, – це наш незмінний заклик до досконалості. Протягом багатьох років ми розробили знання та процеси, щоб точно визначити кожен аспект цієї галузі. І ми зосереджені на навчанні наших людей, щоб виконувати прибирання на вищому рівні.

Далі
Two engineers meeting outside at the piping of an industrial waste water cleaning facility

Управління об'єктами

Управління об’єктами (FM) – це багатогранна дисципліна для забезпечення функціональності вбудованого середовища шляхом інтеграції людей, місця, процесів та технологій. Cleaning Pro є одним із лідерів вітчизняного ринку FM і має більш ніж 10-річний досвід роботи в цій галузі.

Далі

Послуги забезпечення охорони

Компанія “Титан Груп”, є провідною інтегрованою компанією з безпеки, гарантує добробут та процвітання для багатьох наших клієнтів. В Україні Titan Group поєднує в собі свої ресурси та експертизу для постачання індивідуальних продуктів безпеки, послуг та рішень для клієнтів на безлічі ринків і галузей. Але ми зосередилися на сільськогосподарському ринку, і ми маємо великий досвід та навички.

Далі

Ландшафт

Відділ ландшафтних робіт – це повномасштабний постачальник ландшафтів, що пропонує проектування, будівництво та технічне обслуговування жителів, комерційних та муніципальних клієнтів по всій Україні.
Далі
Group Of Industrial Workers Standing Over White Background

Аутстафінг

Маючи великий досвід роботи в галузі, компанія “Cleaning Pro” має найкращі можливості забезпечити вам продукцію та послуги, які довели, що можуть вважатися найефективнішими. Наші продукція та послуги постійно оновлюються, щоб відобразити тенденції в галузі та забезпечити економно-доцільну витрату коштів. Наше першокласне бізнес-портфоліо розроблене таким чином, щоб відповідати всім вашим потребам, при цьому рентабельний та простий у використанні.

Далі

Витратні матеріали та хімія

Бізнес-офісне постачання від Cleaning Pro було створено для економлення витрат клієнтів. Незалежно від того, чи є ви власником малого бізнесу або директором із закупівель великої компанії, витратні матеріали та канцелярські товари можуть становити значний відсоток експлуатаційних витрат.

Далі