Хто ми є

Група компаній Клініг Про була заснована в 2007 році і виросла в одного з лідерів ринку фасіліті послуг в Україні. Секрет нашого успіху полягає в тому, як ми знаходимо рішення під вимоги клієнта, як ми управляємо ризиками, і як наша велика команда додає силу людського дотику до всього що ми робимо.

Якість Життя є головним завданням та умовою зростання як індивідуальностей так і організацій. Працюючи на цю перспективу, Клінінг Про по-новому дивиться, як ми можемо служити, надаючи клієнтам комплексні послуги.  Ми приділяємо всю увагу для покращенню якості життя індивідуальних та великих корпоративних клієнтів.

Наші клієнти з різних галузей, включають Торгові центри, Фабрики, Заводи, Урядові установи, Українська залізниця, Телекомунікації, Супермаркети, Мережі магазинів, Банки, Міста та інші.

Принципи нашої роботи

  • Лояльність

В основі лояльності, розповсюджуваної Клінінг Про серед наших клієнтів, працівників і власників є чесність та відкриті стосунки. Лояльність є однією з наріжних каменів бізнес процесів в нашій організації.

  • Повага до людей

Людяність є серцем нашої організації. Клінінг Про в своїй діяльності дає рівні можливості, незалежно від раси, походження, віку, статі, переконань, релігії чи життєвого вибору.

  • Прозорість

Це один з головних принципів і основ для всіх зацікавлених сторін: клієнтів, споживачів, працівників, власників чи публічності.

  • Бізнес Цілісність

Ми не толерантні до практики що не породжує чесність, цілісність і справедливість, будь де в цій країні, де ми робимо бізнес. Ми відкриті в комунікаціях з нашими клієнтами, постачальниками та працівниками і не допускаємо умов корупції та недобросовісної конкуренції.

Досвід

Клінінговий сервіс
Фасіліті менеджмент
Охорона
Озеленення та догляд за рослинами
Оренда персоналу
Постачання витратних матеріалів та інвентарю

Наша місія

В Клінінг Про ми турбуємось про бізнес наших клієнтів так ніби це є нашим власним бізнесом. Тому нашою метою є постійне покращення сервісу через найкращих людей нашої команди. Ця ментальність є відповіддю на нашу заявлену місію:

МИ РОБИМО СВІТ ЧИСТІШИМ ДЛЯ ЖИТТЯ

Коли ми починаємо співпрацю, ми робимо максимальні зусилля для розуміння вашого бізнесу і робимо все, щоб навчити та постійно супроводжувати наших працівників для проведення змін на краще в вашій організації, день за днем. Бо, з рештою, ми хочемо, щоб наші люди піклувалися про ваших людей, своїх клієнтів та ваші об’єкти, для того щоб ви могли зосередитися на тому, що ви робите найкраще – своєму бізнесі.

Партнери

1
2
3
4
5
6

Приєднуйся до Нашої Команди!

Кожен може приєднатись до нашої команди Клінінг Про. Є величезні можливості, незалежно від того, чи маєте ви вже зробили якусь кар’єру або просто починаєте свій трудовий шлях.
Приєднуйтесь до наших команд по всій країні, випробуйте їхню пристрасть та унікальний дух «Клінінг Про»!